PhraseFind – najlepszy przyjaciel montażysty, wraca na Avid-a

Każdy montażysta który kiedykolwiek pracował nad dokumentem, wie jak dużo czasu traci na przeszukiwanie materiału. Reżyser pamięta, bohatera mówiącego najważniejszą dla filmu kwestię ale nie potrafi powiedzieć gdzie jej szukać. Materiałów jest 50 godzin więc znalezienie potrzebnego fragmentu łatwe nie będzie. Tu z pomocą przychodzi PhraseFind 2, który w lutym 2017 wraca na Avid Media Composer.

Oprogramowanie PhraseFind w wersji 2, pozwala na znalezienie dowolnej frazy w całości materiału lub w jego fragmencie. Wyszukiwany tekst może znajdować się w opisie pliku, ale to potrafi sam Avid Media Composer. Przewaga PhraseFind polega na przeszukiwaniu ścieżki audio. Wpisujemy poszukiwany tekst, a program automatycznie przeanalizuje wybrane materiały i poda procentowe prawdopodobieństwo jego występowania. Materiał zostanie ustawiony dokładnie w miejscu występowania poszukiwanej frazy. PhraseFind 2 obsługuje wiele języków, w tym Polski.

Aby zainstalować oprogramowanie, potrzebna jest minimum wersja 8.8 Avid Media Composera. Koszt nowej licencji PhraseFind 2 to 199 dolarów.

Pozostań w kontakcie

Zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do komentowania :)